KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003090
nr 1600 3090
Helmer Hertzhoff
(1873-1958), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap med norrsken. Signerad. Olja på pannå, 61x69 cm, yttermått inklusive ram: 70x79 cm
Helmer Hertzhoff, svensk bildkonstnär född 1873, död 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:31:49
20/2 19:21:45
500 kr
26/2 20:26:50
Helmer Hertzhoff
Läs mer om Helmer Hertzhoff